PlayStation Vita

poruka: 142
|
čitano: 37.296
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
PlayStation Vita

nisu haknuli konzoli a ti već o emulatoru :D

 

Nema i sumnjam da bude imalo u skorije vrijeme.

 

PS2 emulatori su još ok, ali treba dosta jak pc i dosta poštelavanja za svaku igru da bi radilo kako spada.

PSP emulatori su u globalu loši i rade traljavo.

PS3 emulatora nema i mislim da ih neće ni biti, barem onih koji bi barem približno emulirali PS3.

 

I što očekuješ od emulatora za vitu??

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation Vita
Doctor Freak kaže...

nisu haknuli konzoli a ti već o emulatoru :D

 

Nema i sumnjam da bude imalo u skorije vrijeme.

 

PS2 emulatori su još ok, ali treba dosta jak pc i dosta poštelavanja za svaku igru da bi radilo kako spada.

PSP emulatori su u globalu loši i rade traljavo.

PS3 emulatora nema i mislim da ih neće ni biti, barem onih koji bi barem približno emulirali PS3.

 

I što očekuješ od emulatora za vitu??

 

 

ne razumijemo se.

 

ja trazim emulator ili neki hack za mogu igrati igre od psp-a na ps viti?

jasnije?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
13 godina
protjeran
offline
PlayStation Vita

još nema...vidio sam samo snes emulator koji radi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation Vita
Doctor Freak kaže...

još nema...vidio sam samo snes emulator koji radi...

mah..meni je zao sto sam kupio konzolu, u qurtzu je, em ima sveukupno 20 igara, em su skupe, em sve treba placati, em ima mlijun bugova i pola aplikacija ne rade.

nema facebook, skype, youtube.

 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
13 godina
protjeran
offline
PlayStation Vita

jbg trebao si barem pričekat dok ne počnu funkcionirat iso/cso igre....

 

A čuj igara nema, ali bude ih s vremenom izašlo...

 

Ali realno gledajući psp je sam po sebi imao maksimalno 20 dobrih naslova u kojima si se mogao zabaviti...ostalo mi je sve bilo dosadno ili nezanimljivo...

 

Isto je i sa PS2, iskreno osim god of war,tekkena, syphon filtera, metal gear solida, crasha, gran turisma i još 5-10 igara maksimalno ja više nisam našao ništa sebi zanimljivo, mada konzola ima preko 2500 naslova :D

 

Također sa PS3 čast eksluzivama za konzolu poput gran turisma 5 ili uncharteda...ali ostale igre poput call of duty-ija ili fallouta ili pes-a sam igral na pc-u tako da opet fail....

 

Vjerujem da kada bi sad ta vita bila vani nekih 2-3 godine, da bi u manje od mjesec dana isprobao i naigrao se njezinih "boljih" naslova.

 

A što dalje???

 

 

To je eto moje mišljenje kao vlasnika ps1,ps2,psp,ps3,pc i vjerujem u budučnosti vite, pa taman da se zadovoljim tih mjesec dana :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

mah, mogao sam zapit te novce...
nikako nisam zadovoljan, racunao sam na to da ako je vec 2 mjeseca konzola u japanu vani da ce taman bugove ispraviti. 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
online
Re: PlayStation Vita

Nisu nuzno bugovi. Trenutno nema flash podrsku, i to je to. Zato nema streaminga videa.

Face je zbugiran, da.

Ali pretpostavljam da imas mobitel sa kojim mozes to sve radit, a ovo je kupljeno primarno zbog igranja.

Barem ja tako gledam.

 

Nadam se da ju nikad nece shakirat kad smo kod toga. Znam da je to svima ovdje svetogrdje, jer naravno da je debilno actually platit igru, jelda.

Mozda jednog dana shakiraju i Konzum, Plodine, Spar, pa cemo lijepo moc i špeceraj jednostavno stavit u kolica i nosit doma. Zasto placati? Bezveze.

 

Igara ima sasvim dovoljno za ovaj period. I ima fakat odlicnih naslova. I uskoro dolaze novi.

13 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation Vita
Dachande kaže...

Nisu nuzno bugovi. Trenutno nema flash podrsku, i to je to. Zato nema streaminga videa.

Face je zbugiran, da.

Ali pretpostavljam da imas mobitel sa kojim mozes to sve radit, a ovo je kupljeno primarno zbog igranja.

Barem ja tako gledam.

 

Nadam se da ju nikad nece shakirat kad smo kod toga. Znam da je to svima ovdje svetogrdje, jer naravno da je debilno actually platit igru, jelda.

Mozda jednog dana shakiraju i Konzum, Plodine, Spar, pa cemo lijepo moc i špeceraj jednostavno stavit u kolica i nosit doma. Zasto placati? Bezveze.

 

Igara ima sasvim dovoljno za ovaj period. I ima fakat odlicnih naslova. I uskoro dolaze novi.

Trenutno nema flash?? Kako možeš pustiti nekaj u prodaju u 2012 sa takvim marketingom a nemaš flash?? Facebook zbugiran???

 

Vjerovatno je i audio/video player zbugiran :D

 

 

I nitko te ne tjera na piratizaciju...kao što te ne tjera da u konzumu ukradeš jednu bananu...

 

Glavni adut psp-a odnosno vitea i jest da pokreće sve žive emulature, ps1 igre, psp igre bez diskovnog medija...

 

Di ces vece miline od vite sa 32gb memom i igrama na njoj....uz sve emulatore od snesa, nintenda.... preko internet browsera, aplikacija koje koriste flash....i sve to za ispod 2 soma kuna...

 

Kolko dođe ono iphone 4s???

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2012 14:02 (Doctor Freak).
14 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation Vita
Doctor Freak kaže...

 

Di ces vece miline od vite sa 32gb memom i igrama na njoj....uz sve emulatore od snesa, nintenda.... preko internet browsera, aplikacija koje koriste flash....i sve to za ispod 2 soma kuna...

 

Kolko dođe ono iphone 4s???

 

 

  I trosatne baterije, koliko čujem.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
protjeran
offline
PlayStation Vita

oko 4 sata traje...a prvi psp 1004 fat oko 8 sati imao trajanje...

 

No tu su mane vite, ja govorim samo o mogucnostima u buducnosti kad se hakne...

 

 

No malo je nezgrapno govoriti o životu baterija....prije se mobitele nije punilo po tjedan dana i više...a danas praktički nemaš android telefona koji može izdržati 2-3 dana, ili jedan dan torture....

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2012 14:07 (Doctor Freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: PlayStation Vita

Bateriju se dosta pljuvalo prije izlaska, ali su sad ljudi zadovoljni. Izdrzi im i po 5 sati, 5ipol cak.

S tim da se dosta brzo napuni opet.

 

PSP igre se vec sad mogu igrati gore, iako je meni puno draze igrat ove nove sa genijalnom grafikom.

Majko mila, jos kad dodje Assassins Creed, Mortal Kombat, Bioshock, Call of Duty.... Z V I J E R

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

neznam za vas, ali meni su problem igre, nemam 400kn svaki mjesec za igru i zato trazim neke alternative.

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation Vita
Dachande kaže...

Bateriju se dosta pljuvalo prije izlaska, ali su sad ljudi zadovoljni. Izdrzi im i po 5 sati, 5ipol cak.

S tim da se dosta brzo napuni opet.

 

PSP igre se vec sad mogu igrati gore, iako je meni puno draze igrat ove nove sa genijalnom grafikom.

Majko mila, jos kad dodje Assassins Creed, Mortal Kombat, Bioshock, Call of Duty.... Z V I J E R

Nema jos ni pribliznog datuma za assassins creed i bioshock... :(((

Ja se jos veselim gravity rushu,killzoneu,resistanceu,little big planetu,metal gear solidu (nisam jos zaigrao ps3 exkluzive :(...xbox360 :P)

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

Molim vas,novi sam na forumu,pa ako mi netko može reć neke svoje dojmove i ima li HDMI odnosno mogu li ga spojit na televiziju?Hvala unaprijed{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita
Nema hdmi.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

@luka 

Na PSN Store su ti sve igre jeftinije od 25% pa navise.

Takodjer preporucam Shopto i Zavvi web shopove iz UK, dosta jeftiniji nego kod nas.

Nisu sve igre iste cijene. UC je najskuplji, ostale daleko jeftinije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

http://www.facebook.com/PlayStationHrvatska

 

Djeli se Everybodys golf malo pre dolje skrolajte :D Mislim da jos 2 imaju

 

Treba samo slikat vitu i racun

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation Vita
Mew kaže...

http://www.facebook.com/PlayStationHrvatska

 

Djeli se Everybodys golf malo pre dolje skrolajte :D Mislim da jos 2 imaju

 

Treba samo slikat vitu i racun

Evo sad sam stavio :D

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

U vezi novog COD-a, to će bit nešto u stilu Mw3,MW2 ili neki remake COD2, COD3..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita
Pa nesto bude sigurno :)
Mogli su stavit hdmi, makar to je onda ps3 ;)
Iako su verzije poslije psp 1000 imale TV output.

Nego imam pitanjce, da li ce sad isto izaci vita slim verzije ili tako nesto kao sto je opet bio slucaj sa starim psp-om. I ako bi izasla ta druga generacija sto bi novo donijelala?
Da sutra npr. moraju usavrsiti konzolu sto bi najprije mijenjali?
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation Vita
luka_cro kaže...
Pa nesto bude sigurno :)
Mogli su stavit hdmi, makar to je onda ps3 ;)
Iako su verzije poslije psp 1000 imale TV output.

Nego imam pitanjce, da li ce sad isto izaci vita slim verzije ili tako nesto kao sto je opet bio slucaj sa starim psp-om. I ako bi izasla ta druga generacija sto bi novo donijelala?
Da sutra npr. moraju usavrsiti konzolu sto bi najprije mijenjali?

Pa ako bi slusali korisnike vjerovatno bi povecali stickove i d-pad i promijenili kamere. Po meni je sve ostalo odlicno napravljeno

 

24.06.2011.g. Počivao u miru - EnlightenedPhoenix ;(
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

bit ce manji sigurno

maxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation Vita
luka_cro kaže...
Pa nesto bude sigurno :)
Mogli su stavit hdmi, makar to je onda ps3 ;)
Iako su verzije poslije psp 1000 imale TV output.

Nego imam pitanjce, da li ce sad isto izaci vita slim verzije ili tako nesto kao sto je opet bio slucaj sa starim psp-om. I ako bi izasla ta druga generacija sto bi novo donijelala?
Da sutra npr. moraju usavrsiti konzolu sto bi najprije mijenjali?

na 2nd gen mozes racunat za negdje 1 god...

13 godina
offline
PlayStation Vita

Sta mislite jel ovo dobra ponuda ? http://www.njuskalo.hr/psp-konzole/ps-vita-oglas-4553839?list_return_url=http%3A%2F%2Fwww.njuskalo.hr%2Findex.php%3Fctl%3Dsearch2%26f_keywords%3Dps%2Bvita%234553839

 

Uzeo bi odmah al frajer mi ne odgovara ni ne javlja se :/ Mozda je neka prevara {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation Vita
luka_cro kaže...
Pa nesto bude sigurno :)
Mogli su stavit hdmi, makar to je onda ps3 ;)
Iako su verzije poslije psp 1000 imale TV output.

Nego imam pitanjce, da li ce sad isto izaci vita slim verzije ili tako nesto kao sto je opet bio slucaj sa starim psp-om. I ako bi izasla ta druga generacija sto bi novo donijelala?
Da sutra npr. moraju usavrsiti konzolu sto bi najprije mijenjali?

nesmiju nista previse mijenjat barem sta se tice jacine 

samanjit ce potrosnju i zagrijavanje te ce baterija duze trajat i mogu jos neke estetske dodatke stavit

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

kupio sam na ps store igru vice city stories.

bas i ne uzivam koliko bi trebao.

grafika je kockasta no to nije problem nego se vrti na malom fps-u i tu i tamo zasteka.

 

trebali bi mozda neki update za optimizaciju za vice city stories.

 

EDIT.

prije je gta kostao 70kn,a sad 110kn :(

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2012 21:03 (luka_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation Vita
nanek kaže...

Sta mislite jel ovo dobra ponuda ? http://www.njuskalo.hr/psp-konzole/ps-vita-oglas-4553839?list_return_url=http%3A%2F%2Fwww.njuskalo.hr%2Findex.php%3Fctl%3Dsearch2%26f_keywords%3Dps%2Bvita%234553839

 

Uzeo bi odmah al frajer mi ne odgovara ni ne javlja se :/ Mozda je neka prevara {#}

2000kn? Pa jeftinije mozes naci u trgovinama. U Portio je PS Vita nekidan bila 1850kn. 

 

EDIT: sad vidim da daje 4 igre uz Vitu. Tko zna jel' muljaza.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2012 21:06 (sharxtreme).
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

Al tu su 3 igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation Vita
luka_cro kaže...

kupio sam na ps store igru vice city stories.

bas i ne uzivam koliko bi trebao.

grafika je kockasta no to nije problem nego se vrti na malom fps-u i tu i tamo zasteka.

 

trebali bi mozda neki update za optimizaciju za vice city stories.

 

EDIT.

prije je gta kostao 70kn,a sad 110kn :(

Grafiku za PSP igre na PSViti mozes poboljsati ukljucivanjem bilinear filteringa.

13 godina
offline
Re: PlayStation Vita
sharxtreme kaže...
nanek kaže...

Sta mislite jel ovo dobra ponuda ? http://www.njuskalo.hr/psp-konzole/ps-vita-oglas-4553839?list_return_url=http%3A%2F%2Fwww.njuskalo.hr%2Findex.php%3Fctl%3Dsearch2%26f_keywords%3Dps%2Bvita%234553839

 

Uzeo bi odmah al frajer mi ne odgovara ni ne javlja se :/ Mozda je neka prevara {#}

2000kn? Pa jeftinije mozes naci u trgovinama. U Portio je PS Vita nekidan bila 1850kn. 

 

EDIT: sad vidim da daje 4 igre uz Vitu. Tko zna jel' muljaza.

Brijem da je muljaza. Prejeftino mi je to sve za 2 soma kuna...đabe sam se veselio...:D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice